Description
| Letnik: | 2016 |
| Nosilnost: | 1.300 kg |
| Pogon: | elektro |
| Teleskop: | duplex, prosti dvig, bočni pomik |
| Vilice: | da, dolžina po dogovoru |
| Višina dviga: | 3.300 mm |
| Zaprta višina: | 2.130 mm |
| Delovne luči: | da |
| Gume: | nove, polne, črne / bele |
| Ohranjenost: | obnovljen |
| Garancija: | 1 leto oz. 1.000 ur |
| Baterija | 48V 500 Ah, rabljena |
| Polnilec | da + posoda za dolivanje vode |
| Cena: | 8.500 € |
| Dodatne možnosti: | |
| – Bele / črne gume | |
| – Prednje / zadnje steklo | |
| – Zaprta kabina | |
| – Nova baterija | |
| – Dostava viličarja / baterije | |
| Lokacija ogleda: | Ajdovščina |
| Nudimo tudi: | |
| – Financiranje viličarjev | |
| – Odkup vseh vrst viličarjev | |
| – Uvoz in obnova viličarja na željo stranke | |
| – Kratko in dolgoročne najeme viličarjev | |
| – Prodaja vseh vrst baterij za viličarje | |
| Možnost napak pri vnosu podatkov, za točnost podatkov preverite pri prodajalcu, za pisne napake ne odgovarjamo. | |
